Predlžovanie Vlasov Great Lengths

V našom salone vlasy predlžujeme značkou Great Lengths, ktorá  je svetovou jednotkou v predlžovaní a zhusťovaní vlasov.

Základným znakom, je že napojené vlasy nevidno a spoločnosť garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna. Great lengths nepoužíva na farbenie a depigmentáciu vlasov chemické prípravky, čím sa dosahuje najvyššia kvalita a lesk.

 

Revolúcia v predlžovaní vlasov

Novinka - Multisonic Machine

 

Systém Multisonic je unikátne technologické zariadenie, pomocou ktorého sa spája naraz 5 spojov. Zariadenie je plne digitalizovné, využíva tlak a najjemnejšie ultrazvukové vlny. Predlženie trvá 45 minút  ! Vďaka takmer neviditeľnému  spoju, je možné vlasy nosiť 4-6
mesiacov.

Prístroj obsahuje aj single aplikátor, pomocou ktorého sa robí Hollywood style metóda. Ako prvá túto metódu vyskúšala nemecká modelka Heidy Klum. Výsledkom je najprirodzenejšie  napojenie vlasov, ktoré obľubuje väčšina hollywoodských celebrít

Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths je absolútne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Nielen  pri práci touto dokonalou metódou budete nadšený, ale zákazník bude odchádzať z vášho salónu spokojný a s pocitom dobre a kvalitne odvedenej práce.

Zakladateľom Great Lengths je David Gold,  ktorý ako prvý patentoval  systém predlžovania vlasov  vo Veľkej Britanii v r.1991. Túto službu  si obľúbili ženy po celom svete. Great Lengths pod svojou značkou združuje až 7 druhou napájania vlasov.  Aplikuje 100% prírodný ľudský vlas najvyššej kvality.

 

 

Great Lengths kladie zvláštny dôraz  na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedenie v smere rastu vlasov. V dôsledku nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené aj po niekoľkých obnovách.

Biopolymerizovaný keratin -  ktorý spája  nadpájané vlasy, obsahuje identickú  štruktúru ľudským vlasom. Spoje tým pádom necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas. Great Lengths predlžuje najnovšie aj pásikmi GL Apps, ktoré boli dlhodobo testované.

 

Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths je absolutne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

 

Nielen  pri práci touto dokonalou metódou budete nadšený, ale zákazník bude odchádzať z vášho salónu spokojný a s pocitom dobre a kvalitne odvedenej práce

Na aplikáciu vlasov používa digitálne stroje (Multisonic - vid metódy), rešpektujúce typ a hrúbku vlasu. Na odfarbovanie nepoužíva chemické prípravky, spojovací materiál - biopolymerizovaný keratín má identickú molekulárnu mriežku ako ľudský vlas. Spoje sú ultratenké a mimoriadne pevné. Vďaka takmer neviditeľnému spoju ho je možné užívať 4-7 mesiacov s 0 % poškodením vlasového vlákna a pokožky. 

Great Lengths kladie zvláštny dôraz  na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedenie v smere rastu vlasov. V dôsledku toho nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené.

Biopolymerizovaný keratin -  spája  nadpájané vlasy, obsahuje identickú  štruktúru ľudských vlasov. Spoje necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú, ani nepoškodzujú vlastný vlas. Great Lengths predlžuje najnovšie aj pásikmi GL Apps, ktoré boli dlhodobo testované.